Detail

Hamé

Náš hlavní sponzor firma HAMÉ nám vychází vstříc hlavně při akcích jako je Olympiáda seniorů, Setkání seniorů, Velikonoční výstava a vědomostní soutěže. Bez její podpory bychom mohli málokdy připravit tak pestré občerstvení.

Detail

Kaufland

Obchodní dům Kaufland nám pravidelně pomáhá při občerstvení na Olympiádách seniorů. Čerstvého ovoce není nikdy dost.

Detail

Opavia - LU

Oplatky firmy Opavia jsme využili na občerstvení i k obdarování návštěvníků Velikonoční výstavy a Setkání senirů. A jelikož se na Velikonoční výstavu přišly podívat také děti ze speciální základní školy, dostalo se i na ně.

Detail

Jizerské pekárny

Jizerské pekárny nám letos své výrobky věnovaly na veřejnou Velikonoční výstavu a Setkání seniorů. Těchto setkání se pravidelně účastní i okolní zařízení pro seniory a sejde se vždy kolem 150 lidí.

Detail

Varta Česká Lípa

Tento sponzor nám na Olympiádách seniorů vždy pomáhá odměňovat vítěze. Jejich sponzorské dary jsou praktické a vítězové z nich mají radost.

Detail

OD ANDY

Jelikož pro naše obyvatele pořádáme velmi často v rámci aktivit různé soutěže, vychází nám OD Andy vstříc s odměnami za snahu, šikovnost a soutěživost seniorů.

Ostatní sponzoři

Je Vás opravdu požehnaně, a pokud se v seznamu neobjeví název Vaší firmy, tak to dáme určitě co nejdříve do pořádku. Velmi Vám všem děkujeme za jakoukoliv pomoc, ať finanční nebo v podobě Vašich výrobků.

 

HYPERNOVA Česká Lípa, MODUS s.r.o. Česká Lípa, SaM a.s. Česká Lípa, MASNÝ PRŮMYSL Česká Lípa, PONYX Stružnice, SVĚT SÝRŮ Praha, PERFECTE van melle Praha, REVOZ Česká Lípa, KOTANYI Praha, FAMILY DAVO s.r.o. Praha, VITANA, Pivovar KLÁŠTER, Supermarket SPAR Česká Lípa, ORION Praha, FAMILY FROST s.r.o. Liberec, INTRAT Praha, Tiskárna Nový Bor, UNILEVER s.r.o. Praha, Media REPRESENTATIONS Praha, NOVÝ VĚK, KÁVOVINY, BONECO, OLMA Olomouc, ČSOB Česká Lípa, JOHNSON CONTROLS Česká Lípa, GE MONEY BANK a.s. Česká Lípa, RACIO Břeclav, PODRAVKA Lagris, PRAGOSOJA Praha, Velkoobchod CLM-Plus Česká Lípa, Hoerbiger Žandov

Penzion s pečovatelskou službou

Na Blatech 3211, 470 01 Česká Lípa

Správa bytů - referentka majetkové správy:
Lenka Vávrová
tel. 487 522 896, mob. 734 854 305
e-mail: sprava@ssmcl.cz

Pracovní doba:
pondělí - pátek 6:30-15:00 hodin